دپارتمان عشقُحکمت

دپارتمان عشقُحکمت

 

بنیاد سپاس از 7مهر1394 تاکنون منظم و مستمر “کارگاه قدرت لحظۀ حال” را به‌‌صورت فصلی، برای ده‌ها هزار نفر از عموم  ایرانیان  برگزار نموده است.

هـدف عشقُحکمت نشر آگاهـی برای بهبود و ارتقاء سبک زندگی مردم است که با مهارت‌آموزی در زمینه‌ی تعالیم حضور و آموزش تکنیک‌های حضور در لحظه‌ی حال و ابزارهای کاربردی مبتنی بر مایندفولنس، در کنار آموزش‌های مسئولیت اجتماعی و محیط‌زیستی جهت دسترسـی انسان‌ها به بودن ناب همراه با صلح درون و بیرون، برای ایجاد جهانـی مسـئول، بیدار و جان‌آگاه، فعالیت کاملاً داوطلبانه می‌نماید.

از آنجا که آگاهی‌بخشی به اقشار مختلف جامعه رسالت این دپارتمان است، ما با تکیه بر اهمیت توسعه و آموزش ذهن‌آگاهی و همچنین خلق بستری برای دسترسی مردم به آرامش، شادمانی و عشق درونی زمینه‌ساز توسعۀ فرهنگ خدمت داوطلبانه و عشق‌ورزیدن بدون چشمداشت هستیم. بنابراین از خودمان شروع کردیم، هرکدام بخشی از عمر و زمان خود را نذر فرهنگی کردیم‌ و داوطلبانه ایستاده‌ایم تا بذر آگاهی، خدمت و یکی بودن در دل هم‌وطنانمان جوانه زده و بارور شود.

دپارتمان عشقُحکمت با همکاری اندیشمندان حوزۀ روان‌شناسی، پژوهشگران سلامت روان و مربیان حرفه‌ای مایندفولنس به تسهیلگری در آموزش کاربردی تکنیک‌های ذهن‌آگاهی می پردازد. ما با پرورش مربیانی متعهد و توانمند در حوزۀ تعالیم حضور بستری خلق کردیم تا افراد و سازمان‌ها در زمان‌های دشوار بتوانند با افزایش تاب‌آوری، قدرت پذیرش و واقع‌بینی نسبت به ناملایمات و بحران‌ها، از مهارت حضور در لحظه استفاده نموده و با صلح و بهزیستی، کنش‌گرانه با چالش‌ها مواجه شده، راه‌حل‌های بدیع خلق کنند و نهایتاً کیفیت زندگی، روابط و کسب‌وکار خود را بهبود ببخشند.

چشم‌انداز عشقُحکمت توسعه‌ی کارگاه‌های قدرت لحظۀ حال به وسعت ایران است و مأموریت آن برگزاری دوره‌های آموزشی مبتنی بر مایندفولنس، به‌علاوه‌ی سمینارهای مطالعات تطبیقی تعالیم حضور با دیگر رویکردها و نیز پرورش مربیان حرفه‌ای  تعالیم حضور و مایندفولنس است با هدف افزایش سطح آگاهی جامعه و ارتقاء مهارهای سبک زندگی سالم برای همه‌ی مردم ایران.

شماره خفن
0
شماره خفن
0
شماره خفن
0

کارگاه های

قدرت لحظه حال