کارگاه قدرت لحظه حال گرگان

کارگاه قدرت لحظه حال گرگان

این کارگاه یک کارگاه آموزشی_تجربیست که با هدف بهبود و بسامانی سبک زندگی و بالابردن سطح تاب‌آوری و پذیرش جامعه، به پرورش مهارت حضور در لحظه‌ی حال و تمرینات ذهن‌آگاهی می‌پردازد.

در این کارگاه مهارت‌های مشاهده‌گری، شفقت به خویش، پذیرش، مایندفول بودن و … را تعلیم می‌بینیم. همچنین یاد می‌گیریم که چطور با ابزارها و مهارت‌هایی که به دست آورده‌ایم سبک زندگی خود را ارتقا دهیم و به میزانی که لازم است از گذشته درس بگیریم و چشم‌اندازی برای آینده تعریف کنیم؛ اما در عین حال کانون توجه و بودن خود را تنها و تنها در “لحظه‌ی حال” قرار دهیم.

⭕️ کارگاه به صورت حضوری-آنلاین می‌باشد و امکان حضور برای ایرانیان عزیز ساکن خارج از کشور و شهرستانها بصورت کاملا آنلاین همراه با شرکت کنندگان حضوری فراهم است.

زمان برگزاری : شروع از ۱۱ تیر، یکشنبه ها  تایم عصر ۱۷:۰۰ الی ۲۰:۳

محل برگزاری: متعاقبا اعلام میگردد.

ورودیه مصوب امسال 290.000 تومان
هدیه ویژه بمناسبت افتتاحیه کارگاه قدرت لحظه حال
 برای هموطنان عزیزمان در گرگان فقط 100.000 تومان
در این دوره چه مباحثی را یاد می‌گیرم؟
 • بهبود مهارت‌های زندگی و ارتقا سبک زندگی با آموزش تکنیک‌های مایندفولنس
 • پرورش کیفیت‌هایی همچون شفقت به خویش، پذیرش، تاب‌آوری و…
 • تقویت مهارت مشاهده‌گری و کاربردی کردن تعالیم حضور
 • دسترسی درونی به آرامش، عشق و شادمانیِ بودن
 • حرکت در مسیر دوستی با خود
 • عمل‌گرایی و اقدام مؤثر در چالش‌ها به‌‌جای منفی‌گرایی و شکایت
 • پرورش فرهنگ مسئولیت اجتماعی و حفاظت محیط‌زیست با کار داوطلبانه


  ⚠️ سیستم مالی این کارگاه به چه شکل است؟
  این کارگاه با سیستم آموزش پاک (Donation) برگزار می‌گردد. بنابراین مربیان و همیاران با نذر فرهنگی و از جایگاه مسئولیت اجتماعی خود در این فضا خدمت کرده و از این فرصت برای دیدار جان‌ها و تأثیر بر آگاهی جامعه بهره می‌برند. از آنجا که بنیاد سپاس تماماً با دهش‌ها و حمایت‌های مردمی فعالیت کرده جهت ایجاد امکانات و بستر برگزاری مستمر دوره‌ها و همچنین گسترش فعالیت‌هایش پرداخت در دو مرحله توسط شرکت‌کنندگان انجام می‌شود؛ مبلغ ورودیه در زمان نام‌نویسی جهت قطعی‌نمودن و انجام فرآیند مصاحبه و ثبت‌نام در سایت پرداخت می‌شود.
  دهش در پایان دوره صورت می‌گیرد و هریک از شرکت‌کنندگان با توجه به متوسط هزینه اعلامی هر سال و البته به‌صورت اختیاری بر اساس حداکثر توان خود مبلغ مدنظرشان را دهش می‌کنند. (مبلغ ورودیه و متوسط هزینه‌ی برآوردشده به‌صورت سالیانه توسط هیئت‌‌مدیره‌ی بنیاد سپاس مصوب و اعلام می‌گردد.)
  نکته مهم این است که پرداخت دهش در پایان کارگاه الزامی، امـا مبلغ آن اختیاری است؛ هرکس بر مبنای حداکثر توان و کرم خود به‌‌صورت همـّت عالی و به‌نیت نشر و تداوم این آموزش‌ها و توسعـۀ خدمـات بنیـاد سپــاس برای ارائه‌ی خدمات به شرکت‌کنـنـدگـان بعدی دهش می‌نماید. قصد ما تمرین دهندگی و ادامـه‌دادن زنجیــرۀ آگـاهی، عشـق و انسـانیت است تـا هیـچ‌کس به‌دلیـل مسـائل مـالـی پشت در آگــاهی نمــاند.
هزینه ورودیه همراه هدیه ویژه بمناسبت

افتتاح کارگاه قدرت لحظه حال در گرگان 100.000
مربی دوره : زهرا ابراهیمی و آلاله قلیشلی

نام(Required)
*لطفا کد شهر را وارد کنید
تاریخ تولد(Required)
نحوه شرکت در کارگاه(Required)
طریقه آشنایی