افتتاحیه خانه سپاس به همت بلند خیرین

تابلو-بنیاد-سپاس---افتتاحیه

درباره رویداد

به مدد خداوند متعال و همت والای خیرین گرانقدر، دفتر بنیاد سپاس خریداری و پس از تعمیرات و تجهیز کامل همزمان با سالروز تاسیس بنیاد سپاس در ۷ مهرماه ۱۴۰۰ به بهره برداری رسید.
همه ما در بنیاد سپاس بی نهایت قدردان تمامی خیرین عزیز هستیم؛ به ویژه مادر شهید والامقام، سرکار خانم سعیدی آرام که با دهش ارزشمند خود حدود ۷۰٪ وجه خرید خانه سپاس را تقبل فرمودند به نیت باقیات و صالحات برای درگذشتگان این خاندان حاج اکبر شهرانی، شهید رضا شهرانی و مرحوم مهندس غلامرضا شهرانی، تا پایگاهی ماندگار جهت انجام امور خیر و پروژه های خدمتی بنیاد سپاس باشد.
همچنین از بنیانگذار بنیاد سپاس آقای مجتبی عباسی و کلیه خیرین گرامی که با دهندگی پر ارزش خود حدود ۳۰٪ وجه مورد نیاز را تقبل نموده و اینگونه تمام قد در راه اعتلای عشق و آگاهی و خدمت بی چشمداشت به ایران عزیزمان ایستادند، سپاسگزاریم.

خداوند متعال را شاکریم که همه خیرین عزیزمان همدل و هم نیت، دست به دست هم دادند که این اقدام خداپسندانه محقق شود تا امروز صاحبخانه باشیم و سند مالکیت دفتر مرکزی بنیاد غیردولتی سپاس لحظه حال به نام این موسسه خیریه ثبت گردد.
باشد که با لطف و هدایت خداوند بخشنده و مهربان برای همیشه ایام چراغ این خانه روشن، راه خیرین پر نور، دل خانواده بزرگ بنیاد سپاس گرم و پرچم خدمتگذاری به ایران و ایرانی تا همیشه برافراشته بماند. الهی که تمام امور خیری که در این مجموعه صورت می پذیرد همواره باقیات و صالحاتی باشد برای خاندان گرانقدر همه خیرین گرامی و نیز برای همگان، ان شالله.

تو مگو ما را بدان شه بار نیست
با کریمان کارها دشوار نیست

گزارش تصویری از افتتاحیه خانه سپاس:

 

  • هزینه: رایگان
  • تعداد جایگاه : 0
  • جایگاه های رزرو شده: 0

این رویداد منقضی شده است

مکان

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما همیشه مشتاق شنیدن صحبت های شما هستیم.

اگر می خواهید در مورد ما بیشتر بدانید یا در مورد سایت نظرات و پیشنهادات کلی دارید ، از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید